שירותי אחסון אתרים מהמתקדמים ביותר, שרתים ישראליים המבטיחים מהירות מקסימאלית ללקוחותינו

אחסון אתרים בינטרנט מקצועי

החל מ 155 לחודש

הזמן לשנה מראש וקבל חודש מתנה!

חבילת אחסון בינטרנט מקצועי מתאימה לאתרים גדולים במיוחד בעלי נפח פעילות גדול ותנועה מירבית באתר.

אם אתם מחפשים אחר אחסון אתרים יעיל, מקצועי ונוח לתפעול, הרי שפלטפורמת  אחסון אתרים מקצועי מבית “בינטרנט” עשויה להוציא גם אתכם מאוד מרוצים. במה מדובר? מדובר על חבילת אחסון שמתאימה למגוון אתרים גדולים, לחנויות שעוסקות במסחר אונליין, לאינדקס עסקים וכדומה. פלטפורמת אחסון אתרים מקצועי מבית “בינטרנט” כוללת נפח אחסון מרשים, מספר גדול במיוחד של תיבות דואר אלקטרוני וכמובן שגם שטח תעבורה שמספק תנועה ערה ומהירה.

עבור אתרים גדולים במיוחד

עבור אתרים גדולים במיוחד, עבור אתרים בעלי נפח פעילות גדול ובעלי נתוני תעבורה משמעותיים, אנו יודעים להציע חבילה ייעודית שמותאמת באופן מרבי לכלל הצרכים, כך שמדובר על שימוש חלק ובטוח. מכאן שניתן להיות רגועים ומרוצים- כי כך זה כאשר מדובר על אחסון אתרים מקצועי מבית “בינטרנט”.

תחרות גדולה

מי שאינו בקיא בתחום עשוי לתהות מהי חשיבות אחסון איכותי עבור אתרים גדולים, ועל שאלה זו נענה עם ההסבר הבא: כאשר מדובר על אתר גדול, מטבע הדברים שהוא מכיל תוכן רב והרבה גולשים פעילים בו במקביל. על מנת לאפשר מצב שכזה יש לוודא שהשרת אכן יציב וחזק, כך גם אם מדובר על עומס- הדבר לא יורגש ולא יפגע בחוויית הגלישה. עם זאת כאשר אתרים אינם מגובים עם שרת חזק, הגלישה עלולה להיות איטית ולא מהנה, ובעידן בו התחרות כה גדולה על כל לקוח, לקוחות מודעים לכך ועל כן לא סובלניים בלשון המעטה, אלא ישר עוברים את האתר המתחרה ומכאן שמדובר על סכנת איבוד לקוחות.

רמה אחת מעל כולם

כאשר בוחרים לעבוד עם אחסון אתרים מקצועי כגון בינטרנט, ניתן לדעת שהלקוחות שלכם ימשיכו אתכם ושהתפוצה רק תמשיך ותגדל, כי זהו כוחו של אחסון אתרים מקצועי. חברת בינטרנט לא מתפשרת על פחות מהטוב ביותר ועל כן פה תמצאו את השרתים החדישים ביותר, את התוכנות והחומרה העדכניות ביותר ואת המהירות המקסימלית ביותר. על כל זאת שוקדים צוות מומחים שמקפידים להיות עם יד על הדופק ומכאן שלקוחות “בינטרנט” יהיו הראשונים ליהנות משירותי אחסון אתרים מתקדם- ברמה אחת מעל כולם.

פירוט האחסון:

שרתים נמצאים בישראל
99% זמינות שרת
תמיכה מלאה במערכת WordPress
תמיכה מלאה בHTML5, CSS3, PHP5
מערכת ניהול DirectAdmin
מסד נתונים phpMyAdmin
מערכת דואר אלקטרוני RoundCube
תמיכה טכנית טלפונית 24/7

שטח אחסון ותעבורה:

נפח אחסון 950MB
תעבורה חודשית 55GB
4 דומיינים (שמות מתחם) בחבילה
10 מסדי נתונים
40 כתובות דואר אלקטרוני
10 חשבונות FTP
ללא דמי התקנה
מחיר שנתי בהנחהפרטי בעל האחסון
סוג חבילה: סס
דומיין:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
שם מלא / שם חברה:
רחוב ומספר בית:
עיר:
מיקוד:
תקופת אחסון:

מחיר מקורי:
הנחה
סה"כ מחיר: X כולל מע"מ

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898