שירותי אחסון אתרים מהמתקדמים ביותר, שרתים ישראליים המבטיחים מהירות מקסימאלית ללקוחותינו

אחסון אתרי וורדפרס

וורדפרס הינה מערכת מתקדמת עבור ניהול אתרי אינטרנט שעובדים עם מיטב שרתי לינוקס וכתובים בשפת ה PHP. חברת “בינטרנט” מספקת שירותי אחסון אתרי וורדפרס על גבי שרתים מתקדמים בארץ ובעולם. אחסון אתרים וורדפרס הינה חלק מהמומחיות שלנו ותחום בה החברה עוסקת לא מעט ועל כן יודעת לבצע זאת על הצד הטוב ביותר. אחסון אתר וורדפרס מתאפשר עבור אתר בכול גודל, כולל אתרי וורדפרס גדולים באופן ניכר. מכאן שאין צורך לדאוג לגבי המשקל, אין צורך לבצע התאמות, אלא ניתן להישאר עם האתר כפי שאוהבים אותו ולדעת שהוא מאוחסן באופן יעיל.

בחירה מושכלת

כיצד בוחרים את גודל החבילה המתאים ביותר לאתר? ובכן לרוב יש לבחור לפי כמות התמונות שמבקשים להעלות וכמובן גם לפי הצפי לתנועה באתר. מה קורה אם רוכשים חבילת אחסון אתר וורדפרס קטנה מדי? ובכן אל דאגה, כל שצריך לעשות זה לשנות כמה פרמטרים ולזכות בחבילת אחסון אתר וורדפרס מותאמת. כמו כן לפני רכישה יש לשקול האם האתר מאוחסן בחו”ל או בארץ, מאיזה סוג פאנל ניהול השרת, אילו מערכות אבטחה ניתנות ע”י ספק האינטרנט וכמובן מהם משאבי השרת מבחינת כוח מעבד וזיכרון. כמו כן אם תהיות אלו מחוץ לתחום ההבנה שלכם, אל דאגה – השאירו לנו את מלאכת הבחירה. הצוות המקצועי שלנו ישמח להפנות אתכם אל עבר אחסון אתר וורדפרס האידאלי ביותר עבורכם.

אחסון בחו”ל

אחסון אתרי וורדפרס הוא תלוי מגוון פרמטרים שונים עליהם חברת “בינטרנט” יודעת לשים דגש. כך למשל אתר שמאוחסן כאן בארץ יעלה לאוויר באופן יותר מהיר מאשר אתר שמתארח בחו”ל וגם הוא פועל על וורדפרס. מכאן שגולשים עשויים להיתקל בתופעה מרגיזה בה ההעלאה איטית עקב המרחק שבין מיקום השרת למהירות התגובה. כאשר מצב שכזה קורה לא רק שיש סכנה לאבד לקוחות, אלא גם מנהל העסק שמבקש לעדכן את האתר מגלה די מהר שעליו להתאים את עצמו לפי קצב התגובה של האתר, כך שללא ספק מדובר בחוסר נוחות שניתן למנוע כאשר פונים אל חברה מקצועית כגון “בינטרנט” לטובת אחסון אתרי וורדפרס אידאלי.

שירות מלא

חברת “בינטרנט” מתחייבת לשירותי אחסון אתרים וורדפרס מתקדמים, יעילים ומקצועיים עבור כל גודל של אתר תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח. כמו כן פה לא רק ניתן למצוא שירותי אחסון אתרים וורדפרס איכותיים, אלא גם שירותי בניית אתרים, מכאן שהשירות הנו מלא, מקצועי ומוכיח עצמו כל פעם מחדש.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898