אחסון לינוקס – למי זה מתאים?

העולם בו אנו חיים הוא עולם אינטרנטי, עולם בו יש מיליוני אתרי אינטרנט ורובינו גולשים באתרים הללו בכל יום ויום. לרבים מאתנו יש אתר אינטרנט אישי ומי שאין לו עדיין סביר להניח שיהיה לו כזה במוקדם או במאוחר, מכיוון שכל מידע אותו נרצה לפרסם על עצמנו או על העסק שלנו ידרוש אתר אינטרנט. אתרי אינטרנט מאוחסנים בשרתים שונים ברחבי העולם, ואם יש לנו אתר אנו חייבים לאחסן אותו באחד השרתים המוצעים על ידי החברות השונות, ויש שתי אפשרויות, אחסון לינוקס או אחסון ווינדוס של מייקרוסופט. אך מה היתרונות של לינוקס?

יתרונות

יש מספר יתרונות שמשויכים ללינוקס. אחסון לינוקס הינו אחסון שנחשב מאובטח מאוד, ובעולם בו מתבצעים פשעים וירטואליים ויש לא מעט וירוסים ודומיהם אנו חייבים אחסון מאובטח עד כמה שניתן לאתר שלנו, בעיקר אם האתר שלנו כולל תשלומים. בנוסף, אחסון של לינוקס הוא זול יותר בדרך כלל מה שאומר עלויות נמוכות יותר לטווח הרחוק, ועוד יתרון הוא היציבות של השרתים הללו של לינוקס, יציבות שרת היא אחד הדברים החשובים ביותר מכיוון שאנו רוצים שהאתר שלנו יעבוד ללא שום בעיות, ושרת חייב להיות יציב ואיכותי ולינוקס נותן את זה.

אחסון ובניית אתרים

כיום אחסון ובניית אתרים הם משהו שהולך ביחד. נותני השירותים השונים כמו בוני אתרים וכדומה מציעים ללקוחותיהם בניית אתר יחד עם אחסון שלו. כיום, בונה אתרים שלא יציע את שני אלו יחדיו לא יקבל לקוחות מכיוון שצריך להיות מותאמים ללקוח שמחפש כמה שפחות כאב ראש וכמה שיותר “one stop shop” ולא להסתבך… בבואכם לבחור אחסון לאתר האינטרנט שלכם עליכם לוודא שיש מי שמתחזק אותו וכמובן יש מי שייתן מענה אם האתר ייפול וכדומה, וכמובן רמת אבטחה גבוהה עד כמה שניתן בכדי למנוע בעיות.
אם אתם מחפשים אחסון אתרים, אחסון לינוקס יכול להיות בהחלט מה שאתם מחפשים. אחסון אמין ובטוח וזול יחסית וכמובן כזה שניתן לסמוך עליו שיחזיק מעמד ולא ייפול אחת לכמה זמן. אחסון לינוקס יכול להתאים ללא מעט אנשים.

נכתב בתאריך 5 באוגוסט 2015