אתרים הדורשים אבטחה

חשיבות עליונה

אנו חיים בעידן בו המרחב הווירטואלי מאכלס שכבות רבות של מידע: מאתרי הבנקים בהם שמורים הפרטים הפיננסיים שלנו ועד אתרי המדיה החברתית המכילים מידע רגשי ומשפחתי המשקף את חיינו. חשיבות אבטחת האתרים על כל המידע שבהם היא בעדיפות עליונה כאשר לנגד עינינו יוצב תמיד טובתם של הגולשים, אשר אנו מבקשים את אמונם. המשימה של אבטחת האתר צריכה להיעשות ברגישות, תוך הקפדה על סטנדרטים איכותיים וללא פשרות.

אמון והגנה כדרך להצלחה

בהתחשב בכך שההצלחה של אתרים עסקיים ומסחריים תלויה ברכישת אמונם של לקוחות הגולשים, אזי ברור מדוע אתרים חדשים מסוג זה לעתים סובלים מרושם ראשוני פגום ומחשיד. אתר בעל הוכחה לאבטחת מידע הניתנת על ידי גורם שלישי, יצליח ביתר קלות לרכוש את אמונם של הלקוחות אשר מחפשים מרחב מוגן לביצוע רכישות. השגת אותה החותמת אולי ידרוש מעט השקעה כלכלית מצד בעלי האתר אך חותם האימות המוצג יעניק מעטה של אמון לתחושת המענה לגולשים אשר חרדים, ושהיו נרתעים מתוך חשש מובן וטבעי, ממזימות מרמה מסחריות.

עבור מי השירות מומלץ

עבור כל גוף בעל אתר ברשת הווירטואלית! מבעלי אתרים עסקיים עד לבעלי בלוגים אשר מבקשים שפרטיותם תישמר. כל מי שפועלים גם במישור הפרטי וגם בעסקי יכולים להפיק משירות אבטחת האתרים את היכולת לנהל ולהתנהל בצורה עצמאית ללא חשש מחדירה זרה ועוינת. עבור בעלי האתרים המעוניינים לספק חממה בטוחה ומקצועית אשר תעניק אמון והגנה לגולשים, זה הכרחי. כל אתר, בין אם הוא כזה המשמש פלטפורמה לאתרים אחרים, מעין אשכול, או אם הוא פרטי ויחיד, מחזיק ברשותו פרטים אישיים של הגולשים בו; החל מפוסטים וציוצים דרך תמונות אישיות וכלה באידיאולוגיות שהגולשים משתפים במרחב הווירטואלי. הגולשים מצפים שלא יעשה שימוש לרעה במידע שנאגר באתר ושבעלי האתרים יאבטחו את המידע בצורה הטובה ביותר. כך ששירות אבטחת האתרים נועד עבור כל בעל אתר המבקש ליצור סביבה נעימה ומזמינה לגולשיו.

Better be safe than sorry

זו אכן קלישאה, אך יש בה הרבה מן האמת. מהרו היום להשיג חותמת אמינות לאבטחת אתרים, אנו ממליצים על כך בחום למענכם ולמען קהל הגולשים שלכם.

נכתב בתאריך 21 בינואר 2016