בניית אתרים למובייל

כל מי שמעט חי את רוח התקופה שם לב שהמכשירים הניידים כבר מזמן תפסו את חזית הבמה ואנשים משתמשים בהם לא מעט גם על מנת לגלוש, לחפש מידע ואף לרכוש מוצרים ושירותים. על כן אם מבקשים להגיע לכמה שיותר לקוחות, יהיה זה רק עד נכון להתאים את אתר הבית גם למובייל. בניית אתר מובייל מוצלח יהיה כזה שבין היתר גם יכלול מערכת פשוטה לתפעול, מערכת ניווט חכמה, עיצוב מרשים וכמובן התאמה מלאה למובייל, כך שהתוצאה תציע זרימת מידע אידאלית ומותאמת באופן מלא גם למוביילים.

מיתוג

כאשר חברה מבצעת התאמה גם לפלטפורמת המובייל, היא לא רק משיגה יותר חשיפה, אלא היא בדרך עקיפה גם עושה לעצמה פרסומת סמויה, ממתגת את עצמה כחברה מתקדמת, מודרנית, ידידותית שמשקיעה בלקוחות שלה ומכאן שהיא מחזקת את המעמד שלה בשוק ואף מגדילה את מחזור הרווחים ועל כן אתרי מובייל כה נפוצים כיום.

חבילה שלמה

חשוב להבין שמלאכת בניית אתר מובייל אינה צריכה להסתכם רק בהתאמה מלאה למובייל, אלא עליה גם להיות מותאמת לשפה העיצובית שמאפיינת את רוח העסק ואף כזו שמותאמת באופן מרבי לקהל היעד, מכילה תכנים מותאמים, מערכת ניווט חכמה, כמות אימג’ים נכונה, טפסים יעילים ומזמינים, גלריית תמונות, באנרים ובאופן כללי כל מגוון הפרמטרים שהופכים כל אתר להיות ידידותי למשתמש ואטרקטיבי. עם זאת כאשר מדובר על בניית אתרי מובייל, הרי שישנה חשיבות נוספת, חשוב שהאתר גם יתאים למכשיר הסלולרי – כיאה לרוח התקופה.

התאמה נרחבת

אתר אשר מותאם למובייל צריך להציג את תוכן האתר בתאימות גרפית אידאלית עבור מגוון גדלי מסכים – עבור מסכי טאבלטים, סמארטפונים וכדומה. בנייה איכותית תהיה כזו שתשמור על חווית המשתמש ממש כפי שהיא מתאפשרת בעת גלישה מהמחשב השולחני ובנוסף אתר מובייל איכותי יימנע את הצורך בתחזוקה של כמה גרסאות ויתאים מראש למספר גדול של מכשירים.

דירוג גבוה

כיוון שכיום התחרות על כל לקוח כה גדולה, אין מקום לטעויות ואין מקום להישאר מאחור ועל כן יש להתאים את האתר גם למובייל ואף עדיף מראש לפעול לטובת בניית אתרי מובייל, אך גם טוב לדעת שאם כבר קיים אתר שאינו מותאם, ניתן יהיה להתאימו מבלי שיעלה הצורך לבנות אותו מחדש. כמו כן ברגע שמודעים לכך שגוגל מדרגת גבוה יותר אתרים מותאמי מובייל, הרי שמדובר על עוד סיבה לפעול עוד היום לטובת בניית אתר אצל חברה מובילה, שבין היתר מתמחת במלאכת בניית אתרי מובייל.

לחברת בינטרנט ניסיון רב בבניית אתרי מובייל בצורה הטובה ביותר. כיום ניתן להתאים את האתר הקיים ולא חייבים להקים הכל מחדש. צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ בנושא ואנו מתחייבים לספק לכם את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר עבורכם.

נכתב בתאריך 17 ביוני 2015