אנחנו גאים להיות חברת בניית האתרים המובילה בישראל מזה עשור ונעשה הכל כדי שתהיו מרוצים
רוצים לדעת עוד?

השאר לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לקוחותינו המרוצים
נאות עידן לאתר

בניית אתרי תדמית

אתר תדמית הנו אתר שנועד להעניק במה ייצוגית לעסק באופן המחמיא ביותר בהתאם לנתונים ולאווירה שמאפיינת אותו. כיוון שאתר של עסק הוא לא פחות מכרטיס הביקור של העסק, יש להשקיע שהוא יהיה ענייני, מקצועי ונקי על מנת לשדר רצינות ועל מנת לשדר שמדובר על עסק שמומלץ לחבור אליו.

מהות

כיוון שכיום אנשים קודם כל פונים אל האינטרנט על מנת לברר לגבי חברה כזו או אחרת, חשוב מאוד שהאתר יקבל את פני הגולשים באופן המקצועי ביותר ואף יציע חווית משתמש נאותה. מטרת העל היא שכאשר לקוח אופציונאלי מגיע לאתר, הוא יחוש במהרה שזהו העסק עמו הוא מבקש לשתף פעולה, שזהו עסק עליו הוא סומך. מכאן שהמהות של אתר תדמית היא הרבה יותר מרק לספק תוכן ופרטי התקשרות, אלא המהות של אתר תדמית היא לתת טעימה מהאפיון של העסק, מהאני מאמין ומהאווירה אותה העסק מבקש להציג.

התאמה לסלולר

בניית אתר תדמיתי איכותי היא משימה אחת, אך יחד עם זאת כאשר מדובר על בניית אתרי תדמית גם ישנה חשיבות שהאתר יותאם לפלטפורמת הסלולר, כיוון שבעידן שאנו חיים כיום אנשים נוטים יותר ויותר לגלוש דרך המכשיר שזמין בכול רגע נתון ועל כן אם מבקשים לא לאבד לקוחות פוטנציאליים ישנה חשיבות יתרה לוודא שמלאכת בניית אתרי תדמית תכלול בין היתר גם מיומנות בנישה זו.

תוכן

אתר תדמית אמור להכיל כמה וכמה קטגוריות. מלבד עיצוב מוקפד שנבחר לאחר הגדרת מיצוב וקונספט מדויק לצד בחינת מאפייני קהל היעד, גם יש לצקת תוכן משמעותי כגון אודות, שירותי החברה, גלריית תמונות וכמובן קטגוריית צור קשר. כל סעיף צריך להיות מדויק וקולע, וזאת כי אנשים רגילים כיום שמידע נזרק מכל עבר ועל כן הרבה פעמים מספיק להעיף מבט קצר על מנת לקלוט אם אכן מדובר באתר שמעוניינים להישאר בו, או שמא באתר שמוטב להשאיר מאחור ולהמשיך לחפש הלאה. שלוש שניות התהילה להם זוכים אתרים ברגע הראשון צריכות להצליח למכור את האתר, (ומכאן שגם את העסק), לשאוב אל הלקוח פנימה. כיצד עומדים במשימה? פשוט נותנים לחברה מקצועית כגון “בינטרנט” לעשות את העבודה – למנף את העסק שלך! אם ברצונכם לקבל דוגמאות של אתרי תדמית מוצלחים שעושים את העבודה, מוזמנים להיכנס אל תיק העבודות שלנו ותוך שלוש שניות להבין במה מדובר.

 

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898