אנחנו גאים להיות חברת בניית האתרים המובילה בישראל מזה עשור ונעשה הכל כדי שתהיו מרוצים
רוצים לדעת עוד?

השאר לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לקוחותינו המרוצים
קייטנון לאתר

בניית אתרי מכירות

בעידן של היום בו המסחר האלקטרוני נמצא בחזית הבמה והופך להיות יותר ויותר נפוץ ופופולארי, יש ביקוש רב מצד עסקים להשיג שירותי בניית אתרי מכירות, וזאת מתוך הבנה שרק כך ניתן להתמודד כיאות מול המתחרים, להגיע לקהל יעד יותר נרחב, למכור מבלי להחזיק כוח אדם או להיות תלויים בשעות היום, לייעל את החשיפה מבלי תלות במיקום גיאוגרפי ומעל הכול על מנת לא לאבד לקוחות ולהיות חלק מהעידן המודרני – על מנת ליישר קו עם רוח התקופה.

מבחן התוצאה

כאן בחברת “בינטרנט” אתם מזומנים ליהנות ממעטפת שלמה של שירותים מתקדמים על מנת להציג את העסק באופן המחמיא ביותר וכמובן על מנת לקדם את אחוזי המכירות. כאשר מדובר על בניית אתרי מכירות שנעשים באופן מוצלח, מאוד קל לשפוט את התוצאה וזאת כי כל שצריך לעשות זה לשים לב האם אחוז המכירות זינק, וכאשר צופים בנתונים מחמיאים – פשוט אין להתווכח עם העובדות ועל כך יעידו לא מעט לקוחות מרוצים של חברת “בינטרנט”.

מיקוד

כיום ניתן למצוא מבחר גדול של שירותים בסיסיים ומשלימים לטובת בניית אתרי מכירות. כך למשל יש לקוח שיבקש אתר מכירות שמספק תוכן ומידע לקהל הגולשים ויש עסקים שיבקשו לקבל אתר מכירות נקודתי שמטרתו למכור בהיקף מרבי. על כן רגע לפני שעומדים להתחיל בתהליך בניית אתר מכירות, יש לקבל החלטה לגבי המהות והצרכים.

דגשים חשובים

כאשר עומדים לקראת מלאכת בניית אתרי מכירות חשוב להקפיד על כמה וכמה פרמטרים שונים. יש להקפיד שהאתר יהיה נגיש וידידותי למשתמש כך שהניווט יהיה אינטואיטיבי, בעל תוכן מהותי וכמובן שבעת הצורך ניתן יהיה לבצע רכישה מהירה ונוחה. יש לוודא שהאתר ישדר אמינות ואף יקרב בין הלקוח לבעלי החברה. יש לחפש את היתרון היחסי ולתת לו במה ובאותה נשימה חשוב לייצר בידול ממתחרים ישירים ע”י שימוש במיתוג נכון. לבסוף בעת בניית אתר מכירות אין להתפשר על איכות המערכות, כך שמומלץ לבחור במערכות ניהול מתקדמות שמאפשרות לבעל העסק לעקוב אחר הנעשה באתר ולקדם את המכירות, מומלץ שהאתר יידע לאסוף מידע על לקוחות ולשמור אותו במאגר, (לטובת מכירות עתידיות), וכדומה.

רגועים ומרוצים

בעת פנייה אל חברת “בינטרנט”, עבור בניית אתר מכירות, ניתן להיות רגועים שהגעתם למקום הנכון, למקום שמחזיק בוותק רב ובלא מעט לקוחות מרוצים. כאן תמצאו יחס אישי לכל לקוח, התאמה מלאה לצרכים ושירות צמוד לכל אורך הדרך.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898