אנחנו גאים להיות חברת בניית האתרים המובילה בישראל מזה עשור ונעשה הכל כדי שתהיו מרוצים
רוצים לדעת עוד?

השאר לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לקוחותינו המרוצים
ציפור גן עדן לאתר

בניית אתר רספונסיבי

עבור כל מי שאינו מכיר את המונח אתר רספונסיבי נקדים ונציין שמדובר על אתר שיודע להתאים את עצמו באופן מידי וגמיש אל כל סוגי המסכים, בין אם מדובר על מחשב, מסכי מגע וכמובן מבחר רזולוציות שונות. בניית אתרים רספונסיביים מהווים פתון אידאלי עבור כל פלטפורמה דיגיטלית, כך שניתן להבטיח התאמה מלאה גם למכשיר הסלולר וגם לפייסבוק.

התאמה מלאה

כיום רוב העסקים כבר מבינים מהי החשיבות של בניית אתר באינטרנט, מבינים שיש להשקיע בעיצוב, בתוכן בתמיכה וכדומה, אך יחד עם זאת מה שאט אט מתחילים להבין זה שאם האתר אינו רספונסיבי, הרי שמדובר על השקעה לחינם, במיוחד כאשר כיום הרבה אנשים גולשים באינטרנט דרך מגוון מכשירים שאינם בהכרח המחשב הביתי. על כן בטרם סוגרים עם חברה על הקמת אתר, יש לוודא שהאתר אכן יהיה רספונסיבי, אחרת פשוט חבל על העבודה ואם כבר משקיעים מוטב להרוויח את המיטב.

ללא מקום לטעויות

בניית אתרים רספונסיביים היא משימה שדורשת היכרות מעמיקה עם התחום, במיוחד כאשר מדובר בנישה יחסית חדשה. כמו כן יש לציין שניתן למצוא מגוון אנשי מקצוע שמתיימרים להציע שירותי בניית אתרים רספונסיביים, אך בפועל התוצאה איה משולמת וכידוע הלקוח שמהצד השני חסר זמן וסבלנות לטעויות, ועל כן ברגע בו מגלים שהאתר המבוקש אינו מהיר תגובה או מותאם כיאות למסך, הוא עשוי להתאכזב, (אכזבה שלרוב גם מושלכת אל עבר מהות העסק), ופשוט לעבור הלאה אל עבר אתר מקביל של חברה מתחרה.

איכות

אם גם אתם מחפשים אחר חברה שיודעת להעניק שירותי בניית אתרים רספונסיביים, אין להסתמך רק על נראות האתר שלהם, אלא גם יש לבקש לראות מגוון עבודות, לעבור על רשימת ההתמחויות של אנשי הצוות, להשוות מחירים, לבדוק עם אלו תוכנות הם עובדים וכמובן לוודא אלו שירותים משלימים הם מציעים ורק לאחר מכן לקבל החלטה מושכלת. אומנם מדובר בבדיקה שעשויה לקחת זמן, אך יחד עם זאת כיוון שלא כל יום עומדים בפני בניית אתר רספונסיבי, הרי שאין לאפשר את הביצוע לכל אחד.

חשיבות עליונה

לסיכום נציין שמלאכת בניית אתר רספונסיבי היא משימה שיש לסמן עליה וי באופן מקצועי. יש להבין שממש כפי שמלאכת עיצוב של אתר היא בעלת חשיבות עליונה, כך גם מלאכת בניית אתר רספונסיבי, כי שלמות התוצאה מהווה קריטריון מהותי שמאפשר למשוך כמה שיותר לקוחות.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898