אנחנו גאים להיות חברת בניית האתרים המובילה בישראל מזה עשור ונעשה הכל כדי שתהיו מרוצים

בניית אתר WordPress

חברת בינטרנט הינה חברה לבניית אתרים מותאמים אישית תוך הקפדה על הטמעת האפיון האישי של כל עסק באתר – הן מבחינת תוכן והן מבחינת עיצוב. אנו בחברת “בינטרנט” פועלים בתחום כבר למעלה מעשור, לאורך השנים אנו בונים אתרי תדמית, אתרי תוכן, חנויות אלקטרוניות, אתרי מסחר ומבחר אתרים לפי דרישות ספציפיות. כל אלו מובילים אותנו לעבוד לא מעט עם בניית אתרי וורדפרס, ולו כי מדובר על מערכת ניהול התוכן המתקדמת ביותר כיום בשוק וכחברה שמבקשת את הטוב ביותר עבור הלקוחות שלה, זה רק נכון להיות עם יד על הדופק, להכיר לעומק ולאמץ את המערכות המובילות בתחום.

עצמאות

פעמים רבות בסיום בניית אתר, לקוחות נשארים עם לא מעט סימני שאלה, אך המחשבה על הרמת שיחת טלפון בכול פעם שמבקשים לשנות משהו גורמת לתחושת אי נוחות מעיקה. על כן בחברת “בינטרנט” משקיעים לא מעט על מנת להחזיר אליכם הלקוחות את המושכות בתום בניית אתר וורדפרס, כך שאתם כבעלי העסק תרגישו חופשיים וללא אילוצים כאשר מבקשים לשנות את האתר לפי צרכים  דינמיים. מכאן שאם גם באמצע הלילה מחליטים לסדר דבר מה, ניתן לעשת זאת לצד תמיכה מלאה. כיצד זה מתאפשר? בזכות סרטון הדרכה מהיר ופשוט שמותאם באופן אישי למערכת הניהול של האתר. עצמאות זו מאוד חשובה ומאפשרת ניהול תכנים הרבה יותר מושקע. אם עדיין יש שאלה, אנו פה בשבילך.

דינמיות נוחה

בניית אתרי וורדפרס מעיד על מקצועיות ויעילות. מערכת וורדפרס מאוד מוערכת ומוכיחה את עצמה כל פעם מחדש בעת בניית אתר. המערכת מאפשרת פאנל ניהול נוח ויעיל למגוון תכני האתר, כך שניתן תוך זמן מועט לערוך את כלל התכנים באופן מרבי ועצמאי. נוחות הניהול הנו ממד חשוב, במיוחד כאשר מנהל עסק יודע להעריך כל דקה חופשית.

שליטה מלאה

בניית אתר וורדפרס על ידנו מבטיח התאמה לשפות הנחוצות, מקל על הניווט, מוביל לתוצאות איכותית, מאפשר עצמאות וחשוב מכל מקנה את היכולת לקפוץ למים מבלי שום ניסיון קודם בניהול המערכת כך שבקלות ובמהירות מגלים שהתפעול הינו משימה קלה – אם עבור שינוי לוגו, העלאת תמונות, החלפת סגנון עיצובי, ניהול תוכן וכדומה. לסיכום – בניית אתרי וורדפרס מבטיחים שליטה מלאה ועצמאית שמתאפשרת ע”י סרטון הדרכה, התאמה מלאה לשפות הרצויות, הטמעת טפסי יצירת קשר וחשוב לא פחות קישור ישיר אל עבר עמודי החברה במגוון הרשתות החברתיות.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898