בניית אתר מקצועי

בניית אתר מקצועי מצריך לא מעט ידע במגוון תחומים. מאחורי כל אתר מוצלח עומדים מגוון מטלות כגון אפיון צרכים, אפיון קהל יעד, הגדרת קונספט, פילוסופיה שיווקית, מערכי מיתוג, ידע בצרכנות ממשקים דינמיים, מבחר תוכנות, כתיבה שיווקית, עריכה לשונית, אחסון, קידום אורגני או ממומן, תחזוקה, אחריות, תמיכה וכמובן הרבה ניסיון ומקצועיות. כל פרמטר ופרמטר בעל חשיבות יתרה ועל כל פרמטר יש להפקיד צוות מקצועי. על כן כאשר פונים אל חברת בניית אתרים יש לעבור על רשימת הצוות ולוודא שלצד אנשי תוכנה וטכנאים גם יושבים אנשי תוכן ועיצוב.

כוחה של מקצועיות

אין להשוות בין בניית אתר מקצועי לבין בניית אתר חובבני. גם אם במבט ראשון שניהם עשויים להיראות מרשימים, הרי שמהר מאוד ניתן להבחין בחוסר דיוק, בממשק לא נוח, בזרימת מידע בעייתי, בקצב הזרמת נתונים איטי וכדומה. כאשר לקוח כבר מגיע אל אתר ומתאכזב מהתוצאה, הוא במהרה יעבור אל האתר המתחרה, ולו כי הוא פשוט יכול. על כן במקום לאבד לקוחות ובמקום להמר על הצלחת העסק, יש לפעול בחוכמה ואין לוותר על בניית אתר מקצועי – אין לוותר על פנייה אל חברה שמעניקה שירותים אלו באופן מקצועי ומנוסה.

בדיקה

בניית אתר היא אכן מטלה חשובה וכבר נאמר רבות על העובדה שאם אינך קיים בפלטפורמת האינטרנט אתה אינך קיים. עם זאת כיצד עומדים במשימה? כיצד מוודאים שפונים אל חברת בניית אתרים מתאימה? ובכן יש לבדוק כמה נתונים, יש לעבור על רשימת הלקוחות הקיימים, לבקש לראות עבודות, לחפש תגובות של לקוחות וכמובן להתייחס אל שנות הוותק בתחום. בנוסף יש להבין בדיוק אלו שירותים החברה מציעה, מה הם כוללים, לאורך איזו תקופה ומהו גובה המחיר יחסית לחברות מובילות אחרות.

להעביר את המושכות

בניית אתר מקצועי מהווה שלב בלתי נפרד מהקמה של עסק מודרני ומשלבי הקידום שלו. כיום, כאשר התחרות בשוק כה גדולה על כל לקוח ויש חברות מתחרות כמעט בכול תחום, יש להעביר את מושכות השיווק אל ידי חברה מקצועית וכל עוד היא תשלב בין מקצועיות ליצירתיות, בין תוכנות מתקדמות לתוכן רלוונטי, בין עיצוב נאה לחוויית גלישה מושכלת – ניתן יהיה להבטיח שהאתר יתרום לא מעט לטובת קידום העסק. לסיכום, אין לתפוש תשלום עבור בניית אתר מקצועי כהוצאה, אלא יש לראות בכך השקעה לטווח ארוך. כל עוד האתר אכן איכותי הוא יעשה את העבודה, כך שלכם רק יישאר לקטוף את הפירות ולהעניק שירות ללקוחות שלכם.

נכתב בתאריך 14 ביוני 2015