מה זה דומיין? מה זה אתר? מה זה אחסון אתרים? ננסה לענות על כל השאלות שלכם כאן.
רוצים לדעת עוד?

השאר לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לקוחותינו המרוצים
מיטבול לאתר

שאלות נפוצות

כמה עולה לבנות אתר?

אנחנו ננסה להסביר איך מתמחרים אתר, כי אתר, כמו כל מוצר ושירות שכבר מוכר, מורכב מכמה וכמה דברים.

 
לכן כשמקימים אתר, אנו לוקחים בחשבון עלויות של רכישת תמונות, סוגי כתב, קבצי שמע ומוסיקה ועלויות כאלה או אחרות הדרושות לחומרי הגלם שלנו, לאחר מכן כמובן אנו מחשבים את שעות העבודה והזמן הדרוש להקמת האתר, ככל שהוא יהיה יותר מורכב – כך מדובר בעלויות גבוהות יותר כמובן.

 
וזה לא נגמר כאן, יש פגישות, הדרכות טלפוניות, ולא חסר מה לעשות.
אתר יכול להיות סיפור של כמה מאות שקלים ויכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, תלוי בצרכי הלקוח. לכן אם תפנו אלינו, אנו נעשה את המירב להבין מהם הצרכים שלך וכך נוכל לדייק בתמחור ובהגשת הצעת מחיר נכונה ואמיתית.

מה זה אתר סטטי?

אתר סטטי זה אתר אשר לא צריך לעדכן בתדירות גבוהה, כלומר, האתר לא מחובר למערכת ניהול תוכן וביצוע עדכון באתר כזה בדרך כלל מצריך ידע מקצועי והתערבות של מי שהקים את האתר.

מה זה אתר דינאמי?

אתר דינאמי זה אתר מתקדם אשר מאפשר לבעל האתר להוסיף, למחוק, לעדכן ולנהל את התכנים באתר שלו ללא התערבות מקצועית של בונה האתר ובכך נותן לו את המושכות לידיים.

 

אתר דינאמי זה אתר אשר מצריך בדרך כלל עדכונים בתדירות גבוהה או שבעל האתר רוצה להיות עצמאי ולא להיות תלוי באדם נוסף על מנת לבצע עדכונים.

מה זה דומיין?

דומיין = שם מתחם. שם מתחם זו הכתובת שלך ברשת האינטרנט. כלומר, הכתובת שלנו היא www.binternet.co.il זאת אומרת שמכל מקום בעולם, מי שיכתוב את הכתובת הזו יגיע אלינו בלבד מכיוון ששם המתחם (הדומיין) שייך לנו.

 

העלות של שם דומיין כיום היא מאוד נמוכה, מדובר בעשרות בודדות של דולרים בדרך כלל.

מה זה אחסון אתרים?

כל אתר חייב להתאחסן על שרת כלשהוא, להיות זמין כל הזמן ולהיות מחובר לאינטרנט בחיבור אינטרנט מהיר.קיימות בארץ ובעולם חוות שרתים אשר מחזיקות שרתים שבעצם מציגים מידע ומשרתים את הגולשים 24 שעות ביממה.

 

אנו מבצעים גם אחסון אתרים עבור הלקוחות שלנו.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898