אנחנו גאים להיות חברת בניית האתרים המובילה בישראל מזה עשור ונעשה הכל כדי שתהיו מרוצים
רוצים לדעת עוד?

השאר לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לקוחותינו המרוצים
עו"ד עדי כרמלי לאתר

בניית אתרים לעסקים

כיום ידוע שעל מנת לשחק את המשחק ולהשתתף בתחרות על כל לקוח, ישנה חשיבות יתרה להיות נוכח באינטרנט ולהקים אתר. עם זאת יש להבין מהי מהות תפקיד האתר ומדוע מלאכת בניית אתרים לעסקים כה חשובה ועשויה להיות מאוד יעילה, והתשובה אינה מסתכמת בעובדה שאתר מהווה את כרטיס הביקור של העסק, אלא אתר טוב מחזיק בהרבה יותר פוטנציאל ועל כן יש לנצל זאת כראוי. כך למשל אתר איכותי עשוי להוות אפיק חשוב על מנת לתקשר עם הלקוחות ואף ללמוד עליהם ולאסוף מידע שימושי. כאשר מלאכת בניית אתר לעסקים נעשית באופן חכם, ניתן לשמר קשרים עם לקוחות וללמוד על ההעדפות והצרכים שלהם, כך שניתן להציע להם ביתר מיקוד מה שהם מחפשים – עובדה מאוד חשובה בתקופה בה יש תחרות רבה על כל לקוח.

מערכת לניהול קשרי לקוחות

לאור כל זאת יש להסיק שבעת בניית אתרי אינטרנט לעסקים ראוי שגם תהיה מערכת לניהול תוכן מקצועית וגמישה שלא מצריכה התערבות אנשי מקצוע ושאינה מבוססת אך ורק על דואר אלקטרוני, אלא כזו שכוללת מערכת מתקדמת לניהול קשרי לקוחות, שיווק ורישום.

כלים מוסווים

בניית אתרי אינטרנט לעסקים צריכה להעניק מענה יעיל בכמה וכמה מישורים. כך למשל התוצאה צריכה למשוך לקוחות, לשכנע אותם לגבי אמינות, למסור ביעילות ותוך זמן קצר מידע חשוב, להיות נגישה ומעוצבת כראוי, האתר צריך להיות חזק, מהיר תגובה וכמובן לכלול תכנים שחשובים עבור הלקוח. תכנים כגון טופס פנייה, פרטי התקשרות, מדריכים, חדשות, מאמרים רלוונטיים, טיפים וכדומה. לבסוף יש לעשות שימוש חכם בכלים מוסווים בעת בניית אתרי אינטרנט לעסקים וזאת על מנת ללמוד על כמות הכניסות לאתר ובאופן כללי על מנת לנתח ולהסיק מסקנות לגבי אופי החיפושים של אנשים ובאופן כללי על מנת לקבל מידע התנהגותי לגבי אופי התנהלות הלקוח.

שלבים בעשייה

בניית אתרים לעסקים הינו צורך חשוב ועל כן יש לוודא שמלאכת בניית אתר לעסקים מתנהלת כראוי. יש לוודא שסדר הפעילות האידאלי נשמר ובין היתר כולל את השלבים הבאים: ראשית יש להתחיל עם אפיון העסק – כולל קונספט ותדמית, לאחר מכן יש לבחור את גודל האתר, (כולל שיקולי הרחבה בעתיד), יש לבחור נכון את מינון הופעת האלמנטים (תמונות, מאמרים, פרטי התקשרות), לעבור אל פרמטר העלאת האתר ולבסוף לפעול למען קידום האתר – להשקיע בשיווק ובקידום.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898