אנחנו גאים להיות חברת בניית האתרים המובילה בישראל מזה עשור ונעשה הכל כדי שתהיו מרוצים
רוצים לדעת עוד?

השאר לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לקוחותינו המרוצים
ביתא ירושלים לאתר

בניית אתר חנות

הקידמה מציעה הרבה כלים, הן ללקוח והן לבעל העסק וכל החוכמה היא לדעת לנצל אותם באופן הטוב ביותר. אם לפי השיטה המסורתית על מנת למכור היה צריך לשכור חנות, להעסיק עובדים ולהכריז על שעות פתיחה, הרי שכיום ניתן לפתוח חנות מבלי להשכיר מקום, ניתן למכור מבלי לשלם לעובדים וניתן לקיים פעילות מבלי להיצמד לשעות פעילות קבועות מראש. כל זאת מתאפשר ע”י בניית אתר חנות שנעשה באופן מקצועי ומנוסה.

להשיג יותר, להתאמץ פחות

בניית אתר חנות מאפשר למכור הרבה יותר ולהוציא ולהתאמץ עבור כך הרבה פחות. כאשר עסק משכיל להחזיק באתר מכירות (אתר חנות), הוא בעצם משכיל לייעל את זמן העבודה ולחסוך כסף. כל שעליו לעשות זה להשקיע פעם אחת בבחירת העיצוב, התוכן וביצירת הדגשים החשובים, ועל כן ניתן למסור מידע באופן מקצועי ויעיל בפשטות ואף להתעורר בבוקר ולגלות שבזמן השינה התבצעו מכירות. מכאן שאחזקה בכלי אתר חנות מהווה כלי עבודה חשוב שראוי לנצל בחוכמה.

פשוט ומקצועי

לא כולם יודעים כיצד להקים אתר חנות, כיצד לתחזק אתר חנות או כיצד לעצב אתר חנות, אך כן כולם יודעים להרים שיחת טלפון. מכאן שאם חושבים על בניית אתר חנות, אין להיבהל מחוסר הידע בתחום, אלא טוב לדעת שיש מקום מקצועי שיודע לעשות עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר ופה חברת “בינטרנט” נכנסת לתמונה – על מנת לעמוד לרשותכם ועל מנת לספק שירות חשוב שעשוי להוות את המהפך העסקי לו ייחלתם.

ארבעה דגשים

כיוון שלא כל יום עומדים בפני מטלת בניית אתר חנות ולא כל יום טורחים לשפר אתר קיים, יש להקפיד שעל הפעם הראשונה מקבלים תמורה מדויקת ואידאלית עבור מהות העסק. על כן יש להקפיד על אי אלו דגשים שונים:
• עיצוב – ראשית יש להקפיד על עיצוב מדויק לצד מראה עדכני. חשוב שחווית השימוש תהיה נעימה ואינטואיטיבית ושהמראה ישאב את הלקוח פנימה ויתאים למאפייני קהל היעד.
• אמינות – כיוון שרכישה דרך אתר מצריכה השארת פרטי אשראי, חשוב מאוד שהאתר ישדר אמינות – דבר שעוזר לבנות תחושת אמינות זה לחשוף פרטים על בעל העסק.
• אווירה איכותית – חשוב שהאתר ישדר אווירה עסקית עניינית וכמובן שהמוצרים יוצגו באופן מחמיא – לעיתים תצוגה נאותה היא שם המשחק.
• רספונסיבי- בעת בניית אתר חנות חשוב לוודא שהוא יהיה מותאם לכל סוגי המסכים על מנת להימנע מאיבוד לקוחות ועל מנת להצטייר כמתקדמים ועדכניים.

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו עכשיו 072-250-8898